Hurá do Království železnic. / Hooray to the Kingdom of Railways.

Hurá do Království železnic. / Hooray to the Kingdom of Railways.

Převzato ze stránek:

http://www.rrpribram.cz/l/kopie-z-kralovstvi-zeleznic-vylet-23-11-2019/

Hurá do Království železnic, tak by se dala nazvat výprava 19. přední hlídky Royal Rangers – Příbram, která se uskutečnila v sobotu 23. Listopadu.
Výprava byla naplánována na podzimní čas. Tedy na čas kdy je možnost se věnovat i stavebním a technickým věcem než jenom přírodě.
V sobotu se před devátou hodinou dopolední scházíme na vlakovém nádraží, abychom včas nastoupili do kolejového dopravního prostředku. Jedeme směrem do hlavního města našeho státu, tedy do Prahy.
V kupé je příjemná pohoda a tak si povídáme příběhy, hrajeme slovní hry a je fajn čas na sdílení. 

Do Království železnice, jsme dorazili kolem desáté hodiny dopolední, hned se bylo na co dívat, mnoho toho naše děti obdivovali a chtěli by si vzít nějaký ten vláček nebo model domu. Děti si mohli vyzkoušet i několik trenažérů – autobus, tramvaj i lokomotivu.

Závodili s dálkově řízenými automobily a v samotném závěru se shlédl jeden krátký animovaný film.
Cestou z Království železnice se zastavujeme na náplavce, zde je možnost pozorovat vodní ptactvo i vyhlížet vodní savce.

Domu do Příbrami se opět vracíme vlakem, cestu si krátíme povídání i hrou a ke slovu, tedy k tužce přichází také luštění šifer.

V Příbrami se loučíme kmenovými pokřiky a je dobré zmínit, že vznikl nový název bývalého kmenu Tygřic. Nyní jsou to Lišky.

19. přední hlídka Royal Rangers – Příbram

 

Hooray to the Kingdom of Railways, so it could be called the expedition of the 19th front rangers Royal Rangers – Pribram, which took place on Saturday 23 November.
The expedition was scheduled for autumn time. So for a time when it is possible to devote to building and technical things than just nature.
On Saturday before 9 am we meet at the train station in order to get on the rail in time. We are heading towards the capital of our country, Prague.
The coupe is nice, so we talk stories, play word games and it’s good time to share.
We arrived at the Kingdom of Railroad at around 10 am, there was plenty to watch, our kids admired a lot and would like to take a train or a model house. Children could try several trainers – bus, tram and locomotive.
They competed with remote-controlled cars, and at the very end, a short animated film was watched.
On our way from the Kingdom of Railway we stop at the alluvial area, where you can watch waterfowl and look for aquatic mammals.
We return home to Příbram by train again, we shorten our journey by talking and playing, and to the word, that is to say, pencil ciphering is also coming.
We say goodbye to tribal shouts in Příbram and it is worth mentioning that a new name of the former Tygřice tribe came into being. Now they’re Foxes.
19th Front Watch Royal Rangers – Pribram