Obálka z koleček. / Envelope on wheels.

Krásná papírová obálka z koleček

Zdroj informací:

http://www.lajfik.cz/navody-a-rady/krasna_papirova_obalka_z_kolecek/

Také pokaždé hledáte nějakou vhodnou obálku, když chcete darovat přání nebo prezent ve formě peněz? Potřebujete nutně ozdobný obal, ale do obchodu není čas zajít? Vytvořte si vlastní obálku, která vám nezabere víc než pár minut vašeho času.

Výroba obálky nebyla nikdy jednodušší. S nápadem, s kterým za vámi přicházíme, ji zvládne i úplný začátečník. Obálka se skládá pouze ze čtyř kruhů. Stačí vám k tomu tuhý, ozdobný papír, kulatá šablona, nůžky a trochu lepidla. Nezapomeňte se podělit s vašimi výtvory na našem Facebooku. Těšíme se na fotografie vašich výtvorů!

Beautiful paper envelope on wheels

October 20, 2013 |

Also, always looking for a suitable envelope if you wish to donate or Slide Show in the form of money? You need not necessarily fancy packaging, but the store is not the time to go? Create your own envelope, which will not take more than a few minutes of your time.

Production of the envelope has never been easier. The idea with which we come to you, it can handle even a beginner. The envelope consists of only four circles. All you need is a tough, decorative paper, round template, scissors and a little glue. Do not forget to share with your creations on our Facebook page. We are looking for photos of your creations!

kolecka kolecka-1

Napsat komentář